Výrobcovia / značky
Novinky
Vianoce 2019

Opäť sa blíží vianočné obdobie, čas pokoja a mieru. A krásnych parádnych zimných výletov. No pre mnohých mu predchádza pravý opak - veľa práce, zhon, povinnosti. Jednou z tých príjemných...

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Mám záujem dostávať sporadický newsletter s novinkami, akciami a súťažami.


xTrek - Facebook       xTrek - Twitter       xTrek - PinterestSpôsoby doručenia a cenník dopravy

Úvod Cenník dopravy

V období od 7.12. do 31.12.2019 máte u nás dopravu v rámci Slovenska zdarma. Platí to pre všetky objednávky v ľubovoľnej hodnote, pre doručenie kuriérom SPS, doručenie do odberného miesta Zásielkovne alebo pre doručenie Slovenskou poštou.
Cena prepravy závisí od hodnoty objednávky a spôsobu dopravy a platby. Pre zásielky v rámci Slovenska sa pohybuje v rozmedzí 0 až 6,40 €.


Ponúkame Vám možnosť dopravy objednaného tovaru prostredníctvom kuriéra (prepravná spoločnosť UPS), prostredníctvom Slovenskej pošty a možnosť osobného odberu (spolu viac ako 100 odberných miest v takmer 50 slovenských mestách) prostredníctvom služby Zásielkovňa. V prípade otázok alebo špecifických požiadaviek sa na nás neváhajte obrátiť.xTrek.sk - Cenník dopravy tovaru

 

 

Podrobné informácie o možnostiach dopravy nájdete v sekcii Dodacie podmienky.


Ceny dopravy do Českej republiky a pohybujú v rozmedzí 0 až 9,90 eura podľa hodnoty objednávky a zvoleného spôsobu prepravy. Cena dopravy do iných krajín zahraničia sú podľa individuálnej dohody a odrážajú reálne náklady na doručenie.


Copyright 2012 - 2019 © xTrek