Spôsoby doručenia a cenník dopravy

Úvod Cenník dopravy

 

Doprava pre všetky objednávky v hodnote nad 20 € je ZDARMA. Pri platbe na dobierku je účtovaný poplatok 1,50 €.

Pre objednávky v hodnote do 20 € závisí cena dopravy od zvoleného spôsobu doručenia a platby pohybuje sa medzi 2,90 € a 4,90 €.


V momentálnej situácii sa dostupné spôsoby dopravy priebežne upravujú vzhľadom na aktuálne nariadenia a obmedzenia. Snažíme sa zabezpečiť pre Vás vždy najrýchlejší a najpohodlnejší spôsob doručenia.
Cena prepravy závisí od hodnoty objednávky a spôsobu dopravy a platby. Pre zásielky v rámci Slovenska sa pohybuje v rozmedzí 0 až 4,90 €.


Ponúkame Vám možnosť dopravy objednaného tovaru prostredníctvom kuriéra (prepravná spoločnosť UPS), prostredníctvom Slovenskej pošty a možnosť osobného odberu (spolu viac ako 100 odberných miest v takmer 50 slovenských mestách) prostredníctvom služby Zásielkovňa. V prípade otázok alebo špecifických požiadaviek sa na nás neváhajte obrátiť.


Podrobné informácie o možnostiach dopravy nájdete v sekcii Dodacie podmienky.


Ceny dopravy do Českej republiky a pohybujú v rozmedzí 0 až 9,90 eura podľa hodnoty objednávky a zvoleného spôsobu prepravy. Cena dopravy do iných krajín zahraničia sú podľa individuálnej dohody a odrážajú reálne náklady na doručenie.


Copyright 2012 - 2020 © xTrek