Výrobcovia / značky
Novinky
Heureka - SHOP ROKU 2019

SHOP ROKU 2019 - Cena Popularity na Heureka.sk   Ak ste u nás niekedy nakupovali a boli ste s našimi službami spokojní, môžete za nás zahlasovať v cene popularity známeho portálu Heureka.sk....

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Mám záujem dostávať sporadický newsletter s novinkami, akciami a súťažami.


xTrek - Facebook       xTrek - Twitter       xTrek - PinterestSpôsoby doručenia a cenník dopravy

Úvod Cenník dopravy

V období od 7.12. do 10.1.2020 máte u nás dopravu v rámci Slovenska zdarma. Platí to pre všetky objednávky v ľubovoľnej hodnote, pre doručenie kuriérom SPS, doručenie do odberného miesta Zásielkovne alebo pre doručenie Slovenskou poštou.


Od 11.1.2020 do prepracovania cenníka platia dočasné ceny dopravy. Pri objednávkach nad 20 eur je doprava zdarma.
Cena prepravy závisí od hodnoty objednávky a spôsobu dopravy a platby. Pre zásielky v rámci Slovenska sa pohybuje v rozmedzí 0 až 6,40 €.


Ponúkame Vám možnosť dopravy objednaného tovaru prostredníctvom kuriéra (prepravná spoločnosť UPS), prostredníctvom Slovenskej pošty a možnosť osobného odberu (spolu viac ako 100 odberných miest v takmer 50 slovenských mestách) prostredníctvom služby Zásielkovňa. V prípade otázok alebo špecifických požiadaviek sa na nás neváhajte obrátiť.xTrek.sk - Cenník dopravy tovaru

 

 

Podrobné informácie o možnostiach dopravy nájdete v sekcii Dodacie podmienky.


Ceny dopravy do Českej republiky a pohybujú v rozmedzí 0 až 9,90 eura podľa hodnoty objednávky a zvoleného spôsobu prepravy. Cena dopravy do iných krajín zahraničia sú podľa individuálnej dohody a odrážajú reálne náklady na doručenie.


Copyright 2012 - 2020 © xTrek