Kategórie      

xTrek - Facebook xTrek - Pinterest xTrek - Twitter xTrek - Pinterest xTrek - Pinterest

 

Kontaktné informácie

Úvod Kontakt

xTrek.sk - logo


E-mail: info@xtrek.sk


Tel.: +421 948 235 436  

(počas pracovných dní, 10h - 16h)6h)           

        xTrek.sk obchod overený zákazníkmi - certifikát Heureka            Najnakup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi          xTrek.sk Overený obchod - Pricemania.sk      

  

VÝDAJNÉ MIESTO: Bratislava - Petržalka, Muchovo nám. 8

Otváracie hodiny:

Pondelok - Piatok: 12:00 - 16:00
(po dohode možnosť vyzdvihnutia aj v inom čase)


Objednajte online, vyzdvihnite do hodiny.

 


 

 

Internetový obchod xTrek.sk funguje od druhej polovice roku 2012. Našou hlavnou snahou je poskytnúť zákazníkom bezproblémový servis a pomoc pri nákupe od poradenstva až po rýchle a spoľahlivé doručenie, ale v prípade potreby aj bezproblémovú výmenu zakúpeného tovaru napríklad za inú veľkosť. Aby Váš nákup a doručenie prebehlo čo najjednoduchšie, môžete si u nás vybrať zo širokej škály možností doručenia a osobného odberu po celom Slovensku. V našej ponuke nájdete produkty kvalitných a overených značiek zo Slovenska a Čiech, aj zo zahraničia. Snažíme sa, aby mali zastúpenie ako produkty najvyššej kvality, tak aj produkty s výhodnými cenami, ktoré však ponúkajú výborný pomer ceny a kvality. Aj preto u nás nenájdete najlacnejšie bezmenné produkty - za našou ponukou si stojíme a vyberáme pre Vás iba to, s čím by sme boli sami pri používaní spokojní. Ak sa pri nakupovaní neviete rozhodnúť, radi Vám poradíme a pomôžeme s výberom - neváhajte sa preto na nás obrátiť s akýmikoľvek otázkami.Informácie o našej ponuke, o novinkách ale aj iné zaujímavosti o nás a o turistike a outdoore všeobecne nájdete aj na našich stránkach na sociálnych sietiach:


 

xTrek - Facebook    xTrek - Pinterest     xTrek - Pinterest    xTrek - Pinterest

 

 


 

 

Internetový obchod www.xTrek.sk prevádzkuje spoločnosť:


 

Shop Trade s.r.o.

Blagoevova 18
851 04 Bratislava

 

E-mail: info@xtrek.sk

Tel.: +421 948 235 436
Web: www.xTrek.sk


IČO: 46 693 076

DIČ: 2023539221

IČ DPH: SK2023539221

    

 

Adresa je fakturačná, internetový obchod xTrek.sk nedisponuje kamennou predajňou. 


Bankové spojenie: Slovenská sporiteľňa,

IBAN: SK11 0900 0000 0050 6113 8444
SWIFT / BIC: GIBASKBX


 OSOBNÝ ODBER


 

Nedávno sme skúšobne spustili možnosť osobného odberu na adrese nášho skladu. Máte teda možnosť si vyzdvihnúť objednaný tovar v Bratislave - Petržalke (Muchovo nám. 8). Dočasne budeme pripravení odovzdať objednaný tovar na našom výdajnom mieste v časoch:

Pondelok - Piatok: 12:00 až 16:00
počas štátnych sviatkov máme zatvorené

(po dohode možnosť vyzdvihnutia aj v inom čase)


Pri objednaní tovaru skladom Vám garantujeme, že bude tovar pripravený na vyzdvihnutie ešte v ten istý deň (resp. v najbližší pracovný deň v časom medzi 12:00 a 16:00)., vo väčšine prípadov si budete môcť vyzdvihnúť tovar do polhodiny až hodiny po objednaní. 

(Adresa odberného miesta je Muchovo nám 8., vchod je v Černyševského ulice, oproti pobočke Tatrabanky a ázijského Bistra. Na budove je polep s reklamou na ponožky Fusakle, na vchode označenie xTrek.sk).
 

 

xTrek.sk nájdete na GLAMI.sk

 

Copyright 2012 - 2024 © xTrek.sk - outdoor