Kategórie      

xTrek - Facebook xTrek - Pinterest xTrek - Twitter xTrek - Pinterest xTrek - Pinterest

 

Prečo xTrek.sk

Pridané: 29.03.2023

Obchodov s outdoorovým a turistickým tovarom nájdete na internete mnoho. Tak prečo nakupovať práve na xTrek.sk...?  V niekoľkých bodoch by sme Vám radi vysvetlili, prečo sa rozhodnúť pre využitie našich služieb a nakúpiť oblečenie či výbavu do prírody práve u nás:

 

xTrek.sk - rýchle doručenieRÝCHLE DORUČENIE – Tovar objednaný môžete vyzdvihnút priamo u nás v rovnaký deň ako ste vytvorili objednávku (väčšinou už do cca pol hodiny po objednaní), alebo pošleme tovar ku Vám kamkoľvek na Slovensko kuriérom alebo na vybrané odberné miesto Packetu s doručením už na druhý pracovný deň po objednaní (platí pre tovar SKLADOM). Viete sa spoľahnúť, že aj na poslednú chvíľu pred odcestovaním za ďalším outdoorovým dobrodružstvom stihnete doplniť chýbajúci kus výbavy, ak nakúpite cez nás.

 

xTrek.sk - Najnižšie cenyNAJNIŽŠIE CENY – U nás nepotrebujete čakať na akcie a výpredaje, hľadať zľavové kupóny a zbierať vernostné body. Ponúkame najnižšie možné ceny pre všetkých našich zákazníkov, aby ste to mali čo najjednoduchšie a najrýchlejšie.

 

 

xTrek.sk - Veľký výberVEĽKÝ VÝBER - V ponuke nášho obchodu nájdete tovar mnohých slovenských aj zahraničných značiek. Pri každom type produktu sa snažíme mať viacero podobných alternatív, aby ste si mohli vybrať vždy to, čo Vám najviac vyhovuje a najviac sa Vám páči aj s ohľadom na malé detaily.

 

 

xTrek.sk - kvalitaKVALITA - U nás nenájdete nekvalitné bezmenné produkty z ázie, ktoré vydržia minimálnu dobu. V ponuke máme výnimočne kvalitné, prémiové produkty, ale aj produktov z nižších cenových kategórií s nadštandardným pomerom cena / kvalita.xTrek.sk - doprava a vyzdvihnutie zdarmaDOPRAVA ZDARMA - U nás si môžete vybrať dopravu zdarma aj pri menších objednávkach (už pri hodnote od 25€). Aj pri tých najmenších objednávkach Vám účtujeme iba časť skutočnej ceny prepravy. A vyzdvihnutie tovaru u nás máte bez akýchkoľvek poplatkov vždy, aj keď ide o najmenšiu drobnosť. Navyše môžete ušetriť aj podľa zvoleného spôsobu platby.

 

xTrek.sk - presné a podrobné informáciePRESNÉ INFORMÁCIE - Na našich stránkach nájdete presné, prehľadné a podrobné informácie k produktom a dobre spracované popisy, ktoré Vám umožnia sa správne rozhodnúť. Snažíme sa, aby ste u nás našli vždy čo najviac informácií, aby ste mali pred nákupom presnú predstavu o produkte, o ktorý máte záujem.

 

 

xTrek.sk - Poradíme a pomôžeme s výberomPORADÍME - Veľmi radi pomôžeme pri výbere, poradíme a odopoviemena akékoľvek otázky ohľadom produktov (telefonicky alebo mailom)

 

 

 

xTrek.sk - Sme ekologickíSME EKOLOGICKÍ - Pri balení a zasielaní tovaru opätovne využívame už použitý obalový materiál, recyklujeme, šetríme materiálom aj energiami (tovar však vždy posielame bezpečne zabalený, aby sa pri preprave nepoškodil – zničenie a výroba novéhu kusu je z hladiska ekológie vždy tá najhoršia možnosť). Značky a produkty z našej ponuky tiež zaručujú, že nebudete musieť kupovať každé dva roky novú vec. Práve naopak, snažíme sa preferovať výrobcov, ktorí sami dbajú na vysokú trvácnosť svojich produktov a dodržiavajú princípy ekologickej výroby a udržateľného podnikania. Taktiež sa snažíme podporiť, aby zákazníci preferovali opravu staršieho produktu, pred kúpou nového – ponúkame náhradné diely a produkty na starostlivosť, aby sa životnosť produktov čo najviac predĺžila. Máme radi prírodu a záleží nám, aby sa v celej kráse a užitočnosti zachovala aj pre ďalšie generácie.

 

xTrek.sk - Vaša spokojnosť je na prvom miesteSPOKOJNOSŤ NA PRVOM MIESTE - zákazník na prvom mieste pre nás nie je iba fráza. Snažíme sa, aby boli zákazníci s našimi službami vždy spokojní, či už za jedná o rýchlosť vybavenia objednávky, komunikáciu a schopnosť poradiť či pomôcť pri výbere, ale aj ústretovosť pri vrátení tovaru, vybavení reklamácie alebo vyriešenia akejkoľvek inej neštandardnej situácie. To, že sa nám darí byť "prozákaznícky" dokazujú overené hodnotenia našich reálnych zákazníkov. Na Heureka.sk nás odporúča 100% našich zákazníkov za posledných 90 dní a naše hodnotenia sa pohybujú dlhodobo medzi 4.8 a 5.0 z maximálneho počtu 5 bodov (aktuálne hodnotenia, ale aj konkrétne hodnotenia jednotlivých zákazníkov nájdete na našom profile na Heuréke.). Na Najnákup.sk nás odporúča 98% reálnych zákazníkov a v jednotlivých kategóriách sme získali hodnotenia 100% (doručenie), 98% (kvalita komunikácie), 98% (dodacia doba) a 96% (prehľadnosť).

 

Presvedčte sa aj Vy, či sú tieto dôvody dobrým argumentom na výber outdoorového tovaru práve u nás a pomôžte nám svojou spätnou väzbou neustále sa zlepšovať a budovať ešte prehľadnejší a spoľahlivejší internetový obchod pre všetky výlety do prírody.

 


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

Copyright 2012 - 2024 © xTrek.sk - outdoor