Kategórie      

xTrek - Facebook       xTrek - Twitter       xTrek - PinterestRady a tipy

Tipy na Darčeky
Pridané: 15.12.2018

Aj vy patríte k tým, čo si nechávajú kupovanie vianočných darčekov na poslednú chvíľu, alebo proste iba nestíhate? Nezúfajte. Máme pre Vás tip na 5 darčekov, ktoré zaručene potešia každého outdoorového fanúšika a z ktorých máme skladom viacero možností, takže sa môžete spoľahnúť, že u Vás budú naozaj rýchlo.

viac
Prečo chodiť do prírody
Pridané: 25.06.2018

Prečo tráviť čas v prírode? Čo nám prináša turistika, kemping, prechádzky v prírode či ostatné outdoorové aktivity? V našom článku by sme vás radi presvedčili o tom, aké príjemné, ale aj dôležité pre zdravie a psychickú pohodu je tráviť čas vonku, či už s kamarátmi, s rodinou alebo aj úplne sám. Chceme vám dať niekoľko rád a tipov ako si...

viac
Ako sa zbaliť na turistiku
Pridané: 06.08.2015

Výlety do prírody sú pre väčšinu z nás príjemným relaxom a spôsobom ako si oddýchnuť od každodenných povinností a starostí. Aby sme si však pobyt v prírode dokonale vychutnali a oddych sa nezmenil na nepríjemný boj s počasím, únavou a inými okolnosťami, je potrebné si niekoľko vecí naplánovať vopred. Okrem premyslenia cieľu a trasy výletu je rovnako dôležité venovať niekoľko...

viac
Ako sa obliecť
Pridané: 25.06.2013

Chystáte sa na turistiku? Do hôr? Jedným zo základných predpokladov, ktoré vám umožnia si výlet poriadne užiť, je správna voľba oblečenia. Ponúkame vám niekoľko rád a zásad, ktoré vám pomôžu zvoliť tú správnu kombináciu outdoorového oblečenia, aby ste sa pri turistike mohli sústrediť iba na to príjemné.        

viac
Ako vybrať snežnice
Pridané: 19.02.2013

Snežnice ponúkajú popri bežkách a skialpinizme možnosť podnikať zaujímavé výlety aj v tuhej zime s veľkou snehovou pokrývkou. Ako funguje princíp snežníc, aké typy snežníc existujú a podľa čoho sa rozhodnúť pre konkrétny model, aby vám čo najlepšie vyhovoval - s tým všetkým vám skúsime pomôcť v našom článku.

viac
Copyright 2012 - 2021 © xTrek
xTrek.sk nájdete na GLAMI.sk