Kategórie      

xTrek - Facebook xTrek - Pinterest xTrek - Twitter xTrek - Pinterest xTrek - Pinterest

 

Odstúpenie od zmluvy

Pridané: 28.05.2018

Na všetky objednávky zadané v decembri 2023 predlžujeme možnosť vrátenia tovaru až do 31.1.2024. 

 

Ak ste si nákup u nás rozmysleli a máte záujem tovar vrátiť, môžete tak podľa zákona učiniť do 14 dní od doručenia tovaru aj bez udania dôvodu (Zákon č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku..).

 

Formulár k vráteniu tovaru - Odstúpeniu od zmluvy uzavretej na diaľku vo formáte DOC.

 

 

Samozrejmosťou je, že vrátený tovar nesmie byť poškodený ani používaný, musí byť vrátený so všetkými dokumentami (prípadné návody na obsluhu, faktúra, ...) a v takom stave v akom Vám bol doručený (teda napr. vrátený v originálnom balení, s "visačkami" a pod.). Vrátenie nie je možné pri tovare, ktorého povaha to vylučuje (napríklad spodné prádlo, ktoré bolo vybraté z pôvodného obalu a vyskúšané). Podrobnosti o vrátení tovaru, resp. o odstúpení od zmluvy nájdete v článku IV. bodoch 2 až 4 našich Obchodnách podmienok.

 

Na odstúpenie od zmluvy budeme potrebovať informácie o Vás a o Vašom nákupe. Môžete nám ich poslať e-mailom alebo poštou, prípadne doručiť iným spôsobom v tlačenej podobe. Na vrátenie tovaru môžete použiť TENTO FORMULÁR, alebo môžete spísať vlastnú žiadosť, ktorá bude obsahovať potrebné informácie. Ak by ste mali akékoľvek otázky, neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme.


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

Copyright 2012 - 2024 © xTrek.sk - outdoor