Výrobcovia / značky
Novinky
Heureka - SHOP ROKU 2019

SHOP ROKU 2019 - Cena Popularity na Heureka.sk   Ak ste u nás niekedy nakupovali a boli ste s našimi službami spokojní, môžete za nás zahlasovať v cene popularity známeho portálu Heureka.sk....

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Mám záujem dostávať sporadický newsletter s novinkami, akciami a súťažami.


xTrek - Facebook       xTrek - Twitter       xTrek - PinterestOdstúpenie od zmluvy Pridané: 28.05.2018

 

Ak ste si nákup u nás rozmysleli a máte záujem tovar vrátiť, môžete tak podľa zákona učiniť do 14 dní od doručenia tovaru aj bez udania dôvodu (Zákon č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku..).

 

Formulár k vráteniu tovaru - Odstúpeniu od zmluvy uzavretej na diaľku vo formáte DOC.

 

 

Samozrejmosťou je, že vrátený tovar nesmie byť poškodený ani používaný, musí byť vrátený so všetkými dokumentami (prípadné novody na obsluhu, faktúra, ...) a v takom stave v akom Vám bol doručený (teda napr. vrátený v originálnom balení, s "visačkami" a pod.). Vrátenie nie je možné pri tovare, ktorého povaha to vylučuje (napríklad spodné prádlo, ktoré bolo vybraté z pôvodného obalu a vyskúšané). Podrobnosti o vrátení tovaru, resp. o odstúpení od zmluvy nájdete v článku IV. bodoch 2 až 4 našich Obchodnách podmienok.

 

Na odstúpenie od zmluvy budeme potrebovať informácie o Vás a o Vašom nákupe. Môžete nám ich poslať e-mailom alebo poštou, prípadne doručiť iným spôsobov v tlačenej podobe. Na vrátenie tovaru môžete použiť TENTO FORMULÁR, alebo môžete spísať vlastnú žiadosť, ktorá bude obsahovať potrebné informácie. Ak by ste mali akékoľvek otázky, neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme.


Späť na zoznam článkov
Copyright 2012 - 2020 © xTrek