Kategórie      

xTrek - Facebook xTrek - Pinterest xTrek - Twitter xTrek - Pinterest xTrek - Pinterest

 

Doprava zdarma nad 25 €

Úvod NovinkyDoprava zdarma nad 25 €

Pri nákupe na xTrek.sk aj naďalej ušetríte na doprave pri väčšine objednávok. S výnimkou menších objednávok v hodnote do 25 € si môžete vybrať minimálne jeden spôsob dopravy, ktorý je úplne zdarma (pre objednávky s hodnotou nad 25 € doručenie zdarma na výdajné miesto Packeta, pre objednávky s hodnotou nad 50 € aj pre doručenie kuriérom priamo na Vami zadanú adresu).

 

Aj pri objednávkach do 25 € však zaplatíte iba časť skutočnej ceny prepravy. Aby ste neplatili za doručenie priliš veľa, časť dopravy zaplatíme my a Vám účtujeme vždy maximálne 2,90 €. Aj pri doručení na výdajné miesta Packeta aj pri  doručení kuriérom na ľubovolnú adresu.

 

Cenu si ešte môžete znížiť podľa spôsobu platby - pri platbe vopred prevodom na náš účet, prípadne cez TatraPay či SporoPay Vám s ceny odrátame ešte pár centov navyše. Pri platbe na dobierku však naopak účtujeme poplatok 1,90 €, ktorý ale opäť iba čiastočne pokrýva naše náklady spojené s týmto spôsobom platby (náš poplatok prepravcovi, ktorý v od Vás prevezme platbu je často vyšší).

 

Záleží teda iba na Vás ktorá kombinácia platby a prepravy Vám najlepšie vyhovuje. Môžete sa však spoľahnúť, že za ňu vždy zaplatíte najmenej ako je možné.

 

Copyright 2012 - 2024 © xTrek.sk - outdoor