Vianoce 2019

Úvod NovinkyVianoce 2019

Opäť sa blíží vianočné obdobie, čas pokoja a mieru. A krásnych parádnych zimných výletov. No pre mnohých mu predchádza pravý opak - veľa práce, zhon, povinnosti. Jednou z tých príjemných povinností je vyberanie pekných darčekov pre ľudí, ktorých chcete potešiť. A aby sme Vám aspoň trošku pomohli, máme pre Vás niekoľko noviniek:

 

1. DOPRAVA ZDARMA
V období od 6.12. do 31.12.2019 máte u nás dopravu v rámci Slovenska zdarma. Platí to pre všetky objednávky v ľubovoľnej hodnote, pre doručenie kuriérom SPS, doručenie do odberného miesta Zásielkovne, alebo pre doručenie Slovenskou poštou.

2. PREDĹŽENÁ MOŽNOSŤ VRÁTENIA TOVARU

Ak by sa náhodou stalo, že darček ktorý ste vybrali nebol "ten správny", nesadla veľkosť, alebo proste iba nebol úplne podľa predstáv, nemusíte byť smutní - u nás ho môžete vrátiť a vymeniť za iný až do konca januára 2020. Netreba ani zdĺhavé vypĺnanie formulárov, či písanie sprievodných listov - zavoláte nám, alebo nepíšete e-mail a dohodneme najrýchlejšie možné vrátenie či výmenu tovaru.


3. ZĽAVA 5 EUR

Aby sme potešili aj Vás, na každý nákup nad 50 eur môžete získať zľavu 5 EUR. Stačí ak pri objednávke použijete zľavový kód SPOMAL2019. Nízke ceny sa Vám snažíme ponúkať celý rok, no na Vianoce by sa predsa len patrilo ponúknuť ešte niečo navyše.


4. TIPY NA VIANOČNÉ DARČEKY

Ak stále nemáte vybraté všetko darčeky, možno sa nám podarí inšpirovať Vás. Prinášame Vám niekoľko tipov na vianočné darčeky, ktoré by mohli potešiť každého turistu a outdoorového nadšenca, či športovca. Väčšinu z nich navyše máme skladom, tak nemusíte mať strach, či sa ku Vám do Vianoc dostanú - stíhame to s prehľadom.


5. DORUČENIE DO VIANOC

Ako každý rok, aj tento krát sa budeme snažiť, aby ste mali možnosť nakúpiť aj na poslednú chvíľu a tovar sa ku Vám stihol dostať do Vianoc. Bohužiaľ to tak ako každý rok nezáleží iba od nás, ale aj od rýchlosti kuriérskych a dodávateľskych spoločností. Pri doručení kuriérom SPS je garantované dodanie do Vianoc pri odoslaní zásieky do pondelka 16.12.2019 (pri objednávaní ale majte na pamäti, že ak nie je tovar na našom sklade, musíme ešte čakať na jeho dodanie ku nám, aby sme ho mohli do 16.12. odoslať). Aj neskôr podané zásielky by sa ku Vám mali dostať načas, ale bohužiaľ to nevieme garantovať. Pri doručení na odberné miesta Zásielkovne je garantované dodanie na vybrané miesto pri podaní do stredy 18.12.2019. Odporúčame pri výbere odberného miesta skontrolovať, ako je daná predajňa otvorené počas predvianočného obdobia a vyberať pobočky s dlhšou otváracou dobou, prípadne také, ktoré sú otvorené aj cez víkend.

Až do poslednej chvíle Vám vieme pripraviť tovar ktorý máme skladom na odbernom mieste v Bratislave na Blagoevovej 16 v prevádzke ANWELL. Takže ešte aj v pondelok 23.12. viete pri objednaní do cca 13:00 kúpiť darček, ktorý stihne byť vo Vašich rukách ešte v ten istý deň.


 

Copyright 2012 - 2020 © xTrek