Kategórie      

xTrek - Facebook xTrek - Pinterest xTrek - Twitter xTrek - Pinterest xTrek - Pinterest

 

Buff

Úvod Buff
Parametre  
Zobrazené produkty 1 - 30 z celkových 30
Názov Cena
Buff | DryFlx Hat Buff | DryFlx Hat

Buff DryFlx Hat je ľahučká a extrémne priedušná čiapka s reflexnými prvkami, ideálna na aktívne športovanie.

 

Kategória:  Čiapky
19,95 €
Buff | DryFlx Headband Buff | DryFlx Headband

Buff DryFlx Headband je ľahučká a extrémne priedušná čelenka s reflexnými prvkami, ideálna na aktívne športovanie.

Kategória:  Čelenky
17,70 €
Buff | Fastwick Headband Buff | Fastwick Headband

Buff Fastwick Headband je ľahučká a veľmi priedušná čelenka navrhnutá pre intenzívne aktivity v teplom počasí.

Kategória:  Čelenky
13,90 €
Buff | Filter Tube Buff | Filter Tube

Filter Tube Buff je unikátna multifunkčná šatka s vymeniteľnými filtrami, ktorá spája pohodlie a štýl klasických "buffiek" so spoľahlovou ochranou rúšok vďaka vymeniteľným 3 vrstvovým filtrom spĺňajúcim normy EN14683:2019 type I a II.

Kategória:  Šatky
14,40 € 22,90 €
Buff | Midweight Merino Headband Buff | Midweight Merino Headband

Buff Midweight Merino Headband je čelenka z Merino vlny strednej gramáže (2 x 250 g/m2), ktorá vďaka dvom vrstvám vytvára dobrú ochranu pred chladom aj počas zimných mesiacov.

 

Kategória:  Čelenky
18,50 €
Original Buff Original Buff

Značka Buff je legenda medzi multifunkčnými šatkami, šatka Original Buff je základným modelom tejto značky. Multifunkčná bezšvová šatka Original Buff® je vyrobená z polyesterového mikrovlákna s antibakteriálnou úpravou. Šatka má tvar tunela a širokú škálu možností využitia. V ponuke je veľké množstvo motívov a vzorov.

 

 

Kategória:  Šatky
od 9,90 € 15,55 €
multifunkčná šatka Original Buff XL Original Buff XL

Značka Buff je legenda medzi multifunkčnými šatkami, šatka Original Buff XL je zväčšenou, širšou verziou základného modelu tejto značky, s rozmerom 26 x 53 cm. Multifunkčná bezšvová šatka Original Buff® XL je vyrobená z polyesterového mikrovlákna s antibakteriálnou úpravou. Šatka má tvar tunela a širokú škálu možností využitia. V ponuke je veľké množstvo motívov a vzorov.

Kategória:  Šatky
12,50 € 15,95 €
Multifunkčná šatka Thermonet® BUFF® ThermoNet Buff

Šatka ThermoNet® BUFF® je vyrobená z úplne novej látky ThermoNet, ktorá sa vyznačuje dobrými tepelnými vlastnosťami a je až 4-krát teplejšia ako klasická šatka Original Buff®. Šatka má tvar tunela a širokú škálu možnosti využitia. V ponuke je veľké množstvo motívov a vzorov.

Kategória:  Šatky
19,90 €
Buff | Heavyweight Merino Wool Hat Buff | Heavyweight Merino Wool Hat

Buff Heavyweight Merino Wool Hat teplá no ľahká čiapka z dvoch vrstiev hrubej Merino vlny (2 x 300 g/m2).

Kategória:  Čiapky
27,90 €
Buff | Knitted Hat Basic Buff | Knitted Hat Basic

Buff Knitted Hat Basic je jednofarebná teplá zimná pletená čiapka z Akrylu.

Kategória:  Čiapky
21,90 €
Buff | Lightweight Merino Wool Hat Buff | Lightweight Merino Wool Hat

Buff Lightweight Merino Wool Hat je tenká a extrémne ľahká, no dostatočne teplá čiapka zo 100% Merino vlny (gramáž 125 g/m2).

Kategória:  Čiapky
22,90 €
Buff | Midweight Merino Wool Hat Buff | Midweight Merino Wool Hat

Buff Midweight Merino Wool Hat teplá no ľahká čiapka zo stredne hrubej vMerino vlny (250 g/m2).

Kategória:  Čiapky
25,90 €
Merino Wool Buff Lightweight Merino Wool Buff Lightweight

Wool Buff® Lightweight je multifunkčná šatka vyrobená z čisto prírodného materiálu - použitá je 100% Merino vlna s jemným, kvalitným vláknom ľahšej (štandardnej) gramáže - 125 g/m2. Merino vlna je antibakteriálna, takže ani po dlhšom nosení nezapácha a nemnožia sa v nej baktérie.

Kategória:  Šatky
od 19,80 €
Merino Wool Buff Midweight Merino Wool Buff Midweight

Wool Buff® Midweight je multifunkčná šatka vyrobená z čisto prírodného materiálu - použitá je 100% Merino vlna s jemným, kvalitným vláknom vyššej gramáže - 250 g/m2. Merino vlna je antibakteriálna, takže ani po dlhšom nosení nezapácha a nemnožia sa v nej baktérie.

Kategória:  Šatky
24,90 €
Multifunkčná bezšvová ultrapriedušná šatka DryFlx Buff DryFlx Buff

DryFlx Buff je fluorescenčná multifunkčná tunelová šatka. Je ultrapriedušná a ultraľahká a najlepšie sa hodí na akékoľvek športové aktivity s vysokou intenzitou. Šatka DryFlx Buff má širokú škálu možností využitia. V ponuke je veľké množstvo motívov a vzorov.

Kategória:  Šatky
19,90 €
Buff | Microfiber Reversible Hat Buff | Microfiber Reversible Hat

Buff® Microfiber čiapka je ľahká obojstranná vysoko elastická čiapka vyrobená z mikrovlákna, ktorá sa vyznačuje vysokou priedušnosťou a tepelnou izoláciou.

Kategória:  Čiapky
16,60 € 24,95 €
Reflective Buff Reflective Buff

Šatka Reflective Buff vychádza zo základného modelu Original Buff, no je vybavená reflexným pásikom pre lepšiu viditeľnosť. Multifunkčná bezšvová šatka Original Buff® Reflective je vyrobená z polyesterového mikrovlákna s antibakteriálnou úpravou. Šatka má tvar tunela a širokú škálu možností využitia.

Kategória:  Šatky
18,90 €
Polar Buff Polar Buff

Polar Buff® je zateplenou verziou modelu Original Buff®. Skonštruovaný je zošitím teplej vrstvy z materiálu Polartec® Classic 100TM a pôvodnej šatky z mikrovlákna Original Buff® v tvare tunela. V ponuke množstvo farieb a vzorov.

Kategória:  Šatky
od 25,20 €
Junior Merino Wool Buff Junior Merino Wool Buff

Junior Wool Buff® Lightweight je multifunkčná šatka vyrobená z čisto prírodného materiálu - použitá je 100% Merino vlna s jemným, kvalitným vláknom ľahšej (štandardnej) gramáže - 125 g/m2. Merino vlna je antibakteriálna, takže ani po dlhšom nosení nezapácha a nemnožia sa v nej baktérie.

 

Kategória:  Šatky
22,50 €
Polar Buff Reversible Polar Buff Reversible

Polar Buff Reversible je teplá dvojvrstvová multifunkčná tulelová šatka z vrstvy Mikrovlákna z modelu Original Buff® a vrstvy zatepleného flísu. Má mnoho možností použitia, tak ako všetky tunelové šatky Buff.

Kategória:  Šatky
25,90 €
Bandana Buff Bandana Buff

Bandana Buff je dvojvrstvová tunelová šatka v tvare vykrojeného tunela, ktorý ma na spodu trojuholníkový tvar. Šatky Bandana Buff sú vyrobené z vrstvy mikrovlákna a vrstvy Polartec® fleecu a sú určené predovšetkým na zimné a prechodné obdobie.

 

Kategória:  Šatky
22,20 €
Bandana Tech Buff Bandana Tech Buff

Bandana Tech Buff je dvojvrstvová tunelová šatka v tvare vykrojeného tunela, ktorý ma na spodu trojuholníkový tvar. Šatky Bandana Buff sú vyrobené z vrstvy mikrovlákna a vrstvy technického flísu a sú určené predovšetkým na zimné a prechodné obdobie.

 

Kategória:  Šatky
15,50 € 22,20 €
Infinity Buff Infinity Buff

Infinity Buff je najdlhšia šatka z modelov Buff, čo prináša ešte väčšie množstvo možností nosenia. Infinity je dizajnovo prepracovaná a štýlová a dá sa nosiť skutočne k akémukoľvek oblečeniu a na každú príležitosť. Infinity Buff je v ponuke v širokej škále vzorov, ale aj rôznych použitých materiálov - od polyesteru, bavlny, Merino vlny až po Lyocell.

Kategória:  Šatky
od 27,70 €
Baby Buff Baby Buff

Baby Buff® je zmenšená verzia multifunkčnej tunelovej šatky Original Buff®, určená pre deti do cca 3 - 5 rokov. Rozmer šatky je 43 x 20 cm.

Kategória:  Šatky
15,55 €
Baby Polar Buff Baby Polar Buff

Baby Polar Buff® je multifunkčná tunelová šatka odvodená od verzie Polar Buff, určená pre deti do 4 až 5 rokov. Skonštruovaná je zošitím teplej vrstvy z materiálu Polartec® Classic 100TM a pôvodnej šatky z mikrovlákna Original Buff® v tvare tunela. V ponuke množstvo farieb a vzorov.

Kategória:  Šatky
od 25,20 €
Junior Buff Junior Buff

Junior Buff® je bezšvová multifunkčná šatka, zmenšená verzia šatky Original Buff® určená pre deti od cca 4 do 12 rokov. Je vyrobená z polyesterového mikrovlákna s antibakteriálnou úpravou. Šatka má tvar tunela a širokú škálu možností využitia. V ponuke je veľké množstvo motívov a vzorov.

 

Kategória:  Šatky
9,40 € 13,95 €
Junior Polar Buff Junior Polar Buff

Junior Polar Buff® je multifunkčná tunelová šatka odvodená od verzie Polar Buff, určená pre deti od cca 4 do 12 rokov. Skonštruovaná je zošitím teplej vrstvy z materiálu Polartec® Classic 100TM a pôvodnej šatky z mikrovlákna Original Buff® v tvare tunela. V ponuke množstvo farieb a vzorov.

 

Kategória:  Šatky
od 25,20 €
Buff | Hoddie Polar Buff | Hoddie Polar

Polar Hoodie Buff je kombinácia klasickej šatky Buff z mikrovlákna s teplou a príjemnou kapucňou so sťahovaním z materiálu Polartec Thermal Pro.

Kategória:  Šatky
29,90 €
Buff | 30 Replacement Filters Buff | 30 Replacement Filters

30 náhradných filtrov do šatiek Filter Tube Buff.

Kategória:  Šatky
5,85 € 19,50 €
Buff | Junior Filter Tube Buff | Junior Filter Tube

Junior Filter Tube Buff je detská verzia unikátnej multifunkčnej šatky s vymeniteľnými filtrami, ktorá spája pohodlie a štýl klasických "buffiek" so spoľahlovou ochranou rúšok vďaka vymeniteľným 3 vrstvovým filtrom spĺňajúcim normy EN14683:2019 type I a II.

Kategória:  Doplnky k oblečeniu
13,90 € 22,90 €
Na stranu: produktov.
Copyright 2012 - 2024 © xTrek.sk - outdoor